Meklēt rūpīgāk
Autoriem
Lietotājs:

Parole:

Nākamreiz ienākt automātiski?

» Aizmirsāt paroli
» Reģistrācija
 
Nejauša bilde

kuldiga 2011 0270
kuldiga 2011 0270
Komentārs: 0
richa


Latvia 150000 2

Latvia 150000 2

            

Latvia 150000 2
Iepriekšējā bilde:
   Latvia 50000 1 3  
 Nākamā bilde:
GPS 500LE test2   
Apraksts: Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra (LĢIA) izlaistā civilā topogrāfiskā karte mērogā 1:50 000 tapusi uz Aizsardzības ministrijas pasūtītās atbilstoši NATO standartu prasībām sagatavotās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) vajadzībām pasūtītās militārās kartes bāzes , kuru prezentēja 2007.gada augustā.
Šo karti ieguvu Kartes prezentācijā Latvijas Kara muzejā 15 februārī . Biju iepazinies ar kartes militāro versiju un biju iedomājies ka NU BŪS KARTE !! Tas, kas mani sagaidīja pat par vilšanos grūti nosaukt. Karte savā būtībā ir 95% kopija no vecās 1999 gadā izdotās Valsts zemes dienesta kartogrāfijas pārvaldes kartes mērogā 1:50 000 rastra versijas! Izmaiņas ir nebūtiskas un attiecas praktiski tikai uz Rīgu un vēl pāris lielajām pilsētām pietam arī uz savus 3-4 gadu vecu pagātni jo Rīgā nav veselu pāris gadus atpakaļ celtu rajonu kur nu vēl ielu! Taču būtiskākais šis kartes trūkums nav pat tas ka viņa jau iznākot ir stipri novecojusi un citur izņemot Rīgu dati ir savus 15 un pat 20 gadus veci bet gan ka joprojām šai kartei trūks JELKĀDA saprotama piesaistes mēroga atsevišķas kartes lapās un kartei kopumā kur nu vēl runāt par kaut kādu GPS vai kaut vai ģeogrāfisko koordināšu piesaisti. Uz ekrāna jūsu priekšā nonāk JPG bildīte ar ļoti labu kvalitatīvu PLĀNU skatoties kuru jums nav iespēju noteikt nedz viņa mērogu nedz arī kaut kādas koordinātes vienkārši BILDE pēc kuras redzams kur kas atrodas bet cik tālu vai kurā tieši vietā un mērogā kas atrodas kādas kartes lapas ir blakus redzamajai vai uz kurieni ved redzamie ceļi NAV NE JAUSMAS . Būtībā par dārgu naudu valsts ir izlaidusi grūti saprotamiem mērķiem domātu „Plānu sakopojumu” kurš tā īsti neder nedz ceļošanai nedz kaut kādiem plānošanas darbiem „Informatīvs materiāls” . Militārā versijā viss ir kārtībā un labi saprotami bet CĪVĪLAJĀ nekā nav , bezvērtīga manta no ceļotāja vai plānotāja viedokļa. Skatoties uz šito LAŽU , man rodas doma ka LĢIA gan jau būs joprojām pie šprices vecie krievlaiku Palķovņiki kuru iemīlotā teorija par kartēm bija padarīt tās apzināti nederīgas normālai izmantošanai „Čtob vrak ņeznal” [Lai ienaidnieks nezinātu] .


Secinājums:
Teicama grafiska izpildījuma plānu sakopojums bez reālas pielietojuma izņemot kā „Paskaties plānu kas tur blakus” atliek vienīgi cerēt ka drīzā laikā atradīsies kāds „Kuļībins” kurš saveidos uz šis kaut bišķi atjaunotās kartes bāzes kaut ko līdzīgu kā esmu sastapis Plaukstadatoriem adaptēto MIO-BALTICA karti uz vecās 1999 gada 1:50 000 rastra versijas bāzes. Tas strādāja teicami! Konkrētā LĢIA civilā versija ir maz aktuāla ja jaums jau ir LEGĀLI iegādāta 1999 VZD dotā versija:) Viena lieta man ir galīgi neizprotama KURŠ IDIOTS pieņem ļemumus sajāt sajāt tik daudzu cilvēku rūpīgu darbu paradot to praktiski neizmantojamu. Kā top šādas kartes un kā izskatās normāla militāra versija var apskatīt šai klipiņā.
mms://video.mod.gov.lv/amvideo/Jelgava.wmv
Atslēgas vārdi: Latvijas, Ģeotelpiskās, informācijas, aģentūra, (LĢIA), izlaistā, civilā, topogrāfiskā, karte, mērogā, 1:50, 000, tapusi, uz, Aizsardzības, ministrijas, pasūtītās, atbilstoši, NATO, standartu, prasībām, sagatavotās, Nacionālo, bruņoto, spēku, (NBS), vajadzībām, militārās, kartes, bāzes, kuru, prezentēja, 2007.gada, augustā., Šo, karti, ieguvu, Kartes, prezentācijā, Kara, muzejā, 15, februārī, ., Biju, iepazinies, ar, militāro, versiju, un, biju, iedomājies, ka, NU, BŪS, KARTE, !!, Tas, kas, mani, sagaidīja, pat, par, vilšanos, grūti, nosaukt., Karte, savā, būtībā, ir, 95%, kopija, no, vecās, 1999, gadā, izdotās, Valsts, zemes, dienesta, kartogrāfijas, pārvaldes, rastra, versijas!, Izmaiņas, nebūtiskas, attiecas, praktiski, tikai, Rīgu, vēl, pāris, lielajām, pilsētām, pietam, arī, savus, 3-4, gadu, vecu, pagātni, jo, Rīgā, nav, veselu, gadus, atpakaļ, celtu, rajonu, kur, nu, ielu!, Taču, būtiskākais, šis, trūkums, tas, viņa, jau, iznākot, stipri, novecojusi, citur, izņemot, dati, 20, veci, bet, gan, joprojām, šai, kartei, trūks, JELKĀDA, saprotama, piesaistes, mēroga, atsevišķas, lapās, kopumā, runāt, kaut, kādu, GPS, vai, ģeogrāfisko, koordināšu, piesaisti., Uz, ekrāna, jūsu, priekšā, nonāk, JPG, bildīte, ļoti, labu, kvalitatīvu, PLĀNU, skatoties, jums, iespēju, noteikt, nedz, mērogu, kādas, koordinātes, vienkārši, BILDE, pēc, kuras, redzams, atrodas, cik, tālu, kurā, tieši, vietā, lapas, blakus, redzamajai, kurieni, ved, redzamie, ceļi, NAV, NE, JAUSMAS, Būtībā, dārgu, naudu, valsts, izlaidusi, saprotamiem, mērķiem, domātu, „Plānu, sakopojumu”, kurš, , īsti, neder, ceļošanai, kādiem, plānošanas, darbiem, „Informatīvs, materiāls”, Militārā, versijā, viss, kārtībā, labi, saprotami, CĪVĪLAJĀ, nekā, bezvērtīga, manta, ceļotāja, plānotāja, viedokļa., Skatoties, šito, LAŽU, man, rodas, doma, LĢIA, būs, pie, šprices, vecie, krievlaiku, Palķovņiki, iemīlotā, teorija, kartēm, bija, padarīt, tās, apzināti, nederīgas, normālai, izmantošanai, „Čtob, vrak, ņeznal”, [Lai, ienaidnieks, nezinātu], Secinājums:, Teicama, grafiska, izpildījuma, plānu, sakopojums, bez, reālas, pielietojuma, , „Paskaties, tur, blakus”, atliek, vienīgi, cerēt, drīzā, laikā, atradīsies, kāds, „Kuļībins”, saveidos, bišķi, atjaunotās, ko, līdzīgu, esmu, sastapis, Plaukstadatoriem, adaptēto, MIO-BALTICA, gada, versijas, bāzes., strādāja, teicami!, Konkrētā, versija, maz, aktuāla, ja, jaums, LEGĀLI, iegādāta, VZD, dotā, versija:), Viena, lieta, galīgi, neizprotama, KURŠ, IDIOTS, pieņem, ļemumus, sajāt, tik, daudzu, cilvēku, rūpīgu, darbu, paradot, to, neizmantojamu., , top, šādas, izskatās, normāla, militāra, var, apskatīt, klipiņā., mms://video.mod.gov.lv/amvideo/Jelgava.wmv
Datums: 11.03.2012 17:10
Skatīšanās reizes: 15682
Lejupielādes: 0
Reitings: 0.00 (0 Balss(is))
Faila izmērs: 25.2 KB
Pievienoja: richa


Autors: Komentārs:
Šai bildei nav neviena komentāraIepriekšējā bilde:
   Latvia 50000 1 3  
 Nākamā bilde:
GPS 500LE test2   

 

   

RSS Feed: Latvia 150000 2 (Komentārs)

eXTReMe Tracker